Praca

Jeżeli szukasz dodatkowej pracy zapraszamy do przesłania swojego CV

Specjalista/ka ds. Ubezpieczeń
Miejsce pracy: Cała Polska

Główne zadania na stanowisku:
- pozyskiwanie i obsługa klientów
- przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych i przedstawianie ich klientom
- wystawianie polis w pierwszym roku oraz przy kontynuacji
- kontakt z biurem NeoPolis oraz z menadżerami partnerów ubezpieczeniowych

Od Kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia min. średniego
- zaświadczenia o niekaralności
- dobrej obsługi komputera
- motywacji do pracy
- dokładności, skrupulatności oraz analitycznego podejścia do pracy
- umiejętności samodzielnej pracy
- chęci rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji.
- prawa jazdy

Oferujemy:
umowę zlecenie, lub umowę agencyjną
zdobycie wszystkich wymaganych prawem uprawnień
pełne przygotowanie i wprowadzenie do zawodu
pomoc i wsparcie przez cały czas trwania umowy
możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji
zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie
wysokie wynagrodzenie prowizyjne od zawartych i wznawianych umów
konkursy i bonusy nagrodowe
przyjazną atmosferę pracy
pracę zdalną w dowolnych dniach i godzinach
narzędzia wspierające pracę : kalkulatory, CRM

Jeżeli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje CV